Hakkımızda

Atila Turker Saylam,20 yıllı aşkın mühendislik kariyerinde bir çok özel proje ve  devlet taahhüt işlerini tamamlamış olup bu konuda elde ettiği bütün bilgi birikimini ATS Müşavirlik Mühendislik Ltd. Şti’ni kurarak  uygulamaya koymuştur. Firmamızın merkez ofisi  Ankara’da dır.

ATS Müşavirlik Mühendislik firması, alt yapı , üst yapı,konut, devlet taaahhüt işleri  ve özel projeler yapan bir inşaat firmasıdır. 20 yıllı aşkın tecrübelerimizle  ülke çapında tadilat,güçlendirme, konut, üniversite inşaatları,sağlık kuruluşları, stadyum,otel inşaatı,fabrika projeleri vb gibi bir çok projeler tamamlamış olup faaliyete geçirilmiştir.

ATS Müşavirlik Mühendislik , projelerini teslim ederken aynı zamanda en yüksek kalite standartlarına da ulaşmak firmamızın  başarısı için  kritik öneme sahiptir.

Misyonumuz

Misyonumuz

ATS Müşavirlik Olarak Önceliğimiz iş güvenliğimizdir.
Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, alt yapı ve üst yapı projeleri  inşa etmek bunları gerçekleştirirken toplumsal yaşama ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

ATS Muşavirlik Mühendislik Ltd.Şti firması  Ülkemizde ve Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve en yenilikçi firmalardan birisi olmayı hedeflemiştir.

Bizi Oluşturan Değerler

Mühendislik

  • Güven
  • inovasyon
  • Çevreye Saygı
  • Şeffaflık
  • Dayanışma

Müşavirlik

Translate »